Čaj s dobromyslí a mateřidouškou

Neohodnoceno
Značka: Mamma Tea s.r.o.

V tomto čaji najdete velmi aromatické byliny, které se vzájemně vhodně doplňují. Základem je dobromysl, doplněná o mateřídoušku a majoránku. Aby čaj navíc hezky vypadal, najdete v něm i květy divizny a měsíčku.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 2850
1 700 Kč
Čaj s dobromyslí a mateřidouškou
Neohodnoceno
Značka: Mamma Tea s.r.o.

O NÁS

Zabýváme se pěstováním bylin a jejich sběrem ve volné přírodě Beskyd a následným zpracováním do podoby sypaných čajových směsí z bylin a ovoce. Šetrným a smysluplným využíváním místního přírodního bohatství chceme ukázat krásu naší země. Proto čaje Mamma Tea nejsou jen lahodným nápojem, ale také upomínkou na návštěvu Beskyd nebo České republiky. Zde YouTube si můžete naše byliny prohlédnout.
 
REGION A BESKYDY

Byliny v čajích Mamma Tea jsou z Morávky v Beskydech a blízkého okolí. Vizí Mamma Tea je v regionu produkt nejen vyrobit, ale i nabídnout a podpořit tak pozitivní vztah k vlastnímu kraji. Nabízíme naše čaje jako suvenýr z návštěvy Beskyd a dárek z regionu pro Vaše přátele a obchodní partnery, ale také jako dárek pro vaše cesty do zahraničí. Jsme držitelem certifikátu Originální produkt Beskydy.

 
 
PŘIROZENOST A VNITŘNÍ HODNOTA

Místo aromat přidáváme k bylinám kvalitní ovoce bez síry, chemických konzervantů, cukru a barviv. Nepoužíváme ibišek, který čaje zakyseluje a překrývá jejich přirozenou nazlátlou barvu. Ovoce a byliny mícháme vždy tak, aby byl čaj hezký na pohled, příjemně voněl a dobře chutnal. Byliny v čajích Mamma Tea jsou ručně zpracované, nerozemílané na prach. Zachováváme velké kousky lístků. Kvalitu našich čajů si tak můžete sami prohlédnout.

 
 
ŠETRNÉ A SMYSLUPLNÉ HOSPODAŘENÍ

Vizí Mamma Tea je šetrné a smysluplné využívání místních přírodních zdrojů. Byliny v čajích Mamma Tea jsou výhradně z vlastní zemědělské výroby a vlastních volných sběrů. Bereme kousek zdejší přírody a v té nejlepší podobě jej vracíme zpět. Díky našim bylinám je příroda druhově bohatší. Byliny jsou zdrojem potravy pro mnoho hmyzích druhů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: