Extra koncentrovaný čistič univerzální bez parfemace Officina Naturae BIO 1 l

Neohodnoceno
Značka: Econea

Vysoce koncentrovaný čistič s aktivním kyslíkem a bez parfemace si rozumí se všemi druhy omyvatelných povrchů. Díky šetrným čisticím látkám z italské řepky účinně odstraní špínu z dlaždic, dřevěných podlah, koupelnových ploch a hravě si poradí i s urputnou mastnotou na kuchyňském sporáku. Zdobí ho certifikát kvality ICEA Eco Detergent a balený je v recyklovatelném bioplastu z cukrové třtiny.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 98796
144 Kč
Extra koncentrovaný čistič univerzální bez parfemace Officina Naturae BIO 1 l
Neohodnoceno
Značka: Econea

Italské značce Officina Naturae bylo dáno do vínku vskutku důležité poslání - každičkým svým výtvorem přispívá ke zdraví nejen lidí, ale také ostatních obyvatel planety a životního prostředí. Každý krůček při výrobě kosmetických přípravků a produktů do domácnosti tak její tým provádí s dokonalou vědomostí a úctou k přírodním zdrojůmetickým přístupem k pěstitelům a zaměstnancům a s jiskřivou vášní pro vizi zelenější budoucnosti. Jejich obdivuhodná důslednost se odráží také v obalových materiálech z recyklovatelného bioplastu, v lokálním původu mnoha ingrediencí a v dlouhém zástupu spokojených zákazníků.

Jak čistič používat?

  • Pro omývání větších ploch jako jsou podlahy rozpusťte 15 ml přípravku v 5 litrech vody.
  • Pro čištění menších omyvatelných ploch nařeďte přípravek s vodou v poměru 50:50.
  • Pro odstranění tvrdohlavých skvrn můžete čistič použít neředěný, stačí kápnout na houbičku a aplikovat na skvrnu.
  • Při čištění jemných nebo choulostivých povrchů otestujte snášenlivost produktu raději nejdříve na místě, které není tak vidět.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: